.

.

Маска Тренд (Сет од 4), Универзална 17 Сребрен Лак Центар Капи Тркало Покрива

Маска Тренд (Сет од 4), Универзална 17 Сребрен Лак Центар Капи Тркало Покрива

DEN 1026.24

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 4 Центар Капи, секоја 17 Инчен Сребрена / Лак финиш.Хром Декоративни Повлечи Ореви се ставени, не се отстранува.Ќе го исчисти текот на вашиот тркала повлечи ореви.Лесно се Држат Во "клип на" Метал Задржување Прстен.Го заменува најстариот 17" инчен тркала големина фабрика hubcaps, било да направи или модел.Изработен од ABS Пластика трендовски дизајн.Најдобар Центар Капа во нејзината цена опсег.Оваа реклама е за сет од 4 Сребрена / Лак Резервни Центар Капи.Изработен од ABS Пластика, овие тркало покрива се изработени со највисок квалитет и да се заврши може да се најдат во cid центар капи во нејзиниот опсег.Овие се универзални и инсталира на повеќето домашни и странски возила со 17 инчен стандард челични тркала.Хром Декоративни Повлечи Ореви се ставени, не се отстранува.Ќе го исчисти текот на вашиот тркала повлечи ореви.

Главните карактеристики

Избор на клиент