.

.

Дрво-Слободен Честитки Воскресна Синот: 1. Коринтјаните 15:20 Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Дрво-Слободен Честитки Воскресна Синот: 1. Коринтјаните 15:20 Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи

DEN 303.60

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само-отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Кул и инспиративни современите Христијански дизајни од Kerusso.Дрво-Слободен Честитки стреми да се користи најмногу еко пријателски материјали и процеси е можно.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама е vibrantly печатени со инспиративни уште кул 1. Коринтјаните 15 : 20 тематските Современите Христијански Дизајни од Kerusso и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е обновливи затоа елиминирање на било расположливиот хартија или Styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи акрилик Кул Првенство доаѓа со обновливи слама, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашиот омилен ладни пијалоци; миење на рацете се препорачува.На Дрвото-Слободен Честитки Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама го прави совршен подарок или сувенир за секоја прилика.Зачувај дрвја, се шири радост, купи Дрвото-Слободен земјата-пријателски подарок денес.

Главните карактеристики

Избор на клиент