.

.

20 Унца Чаши Пиво Сет од 4 | Убави Елегантен Пиење Пивце Стакло во Собата со Боја Bottoms, Направени во Европа | Овие Стакло Tumblers Направи Одличен Подарок Идеја за Пиво и Ко?

20 Унца Чаши Пиво Сет од 4 | Убави Елегантен Пиење Пивце Стакло во Собата со Боја Bottoms, Направени во Европа

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

НАШИТЕ СТАКЛО со гордост СЕ НАПРАВЕНИ ВО ЕВРОПА : Ние само го користите најдобрите кристално чисто стакло без BPA или да доведе до остварување на овие чаши за пиење.Овие 7 инчен очила имаат единствена форма која помага да се направи вашиот пијалак вкус дури и подобро.ОБОЕНИ BOTTOMS ГИ ПРАВИ да се истакнува, Ќе забележите дека нашиот бар очила се малку различни од слични оние што го користат.Не само што е квалитет за вториот нема, но ние, исто така, им даде малку боја на дното да ги направи навистина "поп.".Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Можете или рака мие секој стаклена чаша или фрлете ги во машина за миење садови, по секоја употреба.Стаклото е дебела и издржлива, па тоа е високо отпорна на чипови и гребнатини.Ќе можете да уживате години на употреба надвор од оваа група.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ЗА ПИВО ЉУБОВНИЦИ : Обидувајќи се да се сетам на подарок да им даде на пиво љубовник во вашиот живот?Не гледам понатаму.Овие high-end пиво tumblers се сигурни да ги импресионираат.Тие доаѓаат уредно презентирани во подарок кутија дека е подготвен да биде завиткан.На НАШИТЕ КЛИЕНТИ да ЗНАЧИ дека СВЕТОТ ЗА НАС : да се Даде на овој сет на домот, пивце чаши се обидете.Ние знаеме што се случува да ги сакам (слики не прават правда).Ако не сте 100% воодушевен со вашата цел (и знаеме дека ќе биде), а потоа ќе издаде целосна наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент