.

.

Френк Зелена Оригинални Обновливи Чаша со Push Копчето Капак, 8 мл Капацитет, Облак

Френк Зелена Оригинални Обновливи Чаша со Push Копчето Капак, 8 мл Капацитет, Облак

DEN 750.72

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.На обновливи, трајни, стилски кафе.Направени од високо квалитетни материјали кои се дамка и мириси отпорни на вашиот вкус кафе, а не шолја.Пиење дупка е дизајниран за оптимални течен проток.Не-се лизга на зафат, па тоа се чувствува одлично во вашата рака.Удобно се вклопува во сите стандардни купот на сопствениците.Френк Зелена Оригинални Обновливи Чаша со push-button капак е еднократно, трајни, стилски кафе со уникатни карактеристики.Smart двојно ѕидови Термопластични надворешниот слој чува вашето кафе потопла за подолго време.Направени од високо квалитетни материјали кои се дамка и мириси отпорни на вашиот вкус кафе, а не шолја.Пиење дупка е дизајниран за оптимални течен проток.Умен една рака, притиснете го копчето за операција се отвора и затвора истури отпорни на капакот.Не-се лизга на зафат, па тоа се чувствува одлично во вашата рака.Машина за миење садови безбедно за лесно чистење.BPA free и нетоксичен.Капацитет : 8 мл.Доаѓа во облак боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент