.

.

ЛЕ LEFOSSI Универзален Мотор Нога Задна Кочница Господар Цилиндричен Резервоар за Масло Чаша Течност Шише Резервоар

ЛЕ LEFOSSI Универзален Мотор Нога Задна Кочница Господар Цилиндричен Резервоар за Масло Чаша Течност Шише Резервоар

DEN 201.36

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пластика.Боја : Како На Сликата Покажува.Fitment/Компатибилен со : Универзална Одговара Најмногу на Мотоцикл.Ве Молиме Проверете На Сликата За Компатибилност Пред Да Купите.Пакет содржи : 1 x pc Мотоцикл Задна Кочница Господар Цилиндар Масло Првенство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Plastic Color : Како На Сликата Shown Fitment/Компатибилен со : Универзална Одговара Најмногу на Motorcycle Package Вклучуваат : 1 x pc Мотоцикл Задна Кочница Господар Цилиндар Масло Cup Attention : ве Молиме Проверете На Сликата За Компатибилност Пред да ја Купите И да им Овозможи на 1-3мм Грешка Поради Прирачник за Мерење И Бидете Сигурни дека Ќе Не Ум, Пред да се Заврши Трансакцијата.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic
Color:
As The Picture Shown
Fitment/Compatible with:
Universal Fit Most of Motorcycle
Package Include:
1 pc x Motorcycle Rear Brake Master Cylinder Oil Cup
Attention:
Please Check The Picture For Compatibility Before Purchase And Allow 1-3mm Error Due To Manual Measurement And Make Sure You Do Not Mind Before You Complete Transaction
Избор на клиент