.

.

Haoge Tripod Планината Прстен за Tamron 35-150 mm F/2-2.8 Ди III VXD A058 Леќа и Сигма 100-400mm f/5-6.3 генералниот ДИРЕКТОРАТ за OS HSM Објектив за Canon EF Планината и Nikon F Планината Изградена-во Arca ?

Haoge Tripod Планината Прстен за Tamron 35-150 mm F/2-2.8 Ди III VXD A058 Леќа и Сигма 100-400mm f/5-6.3 генералниот

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

На LMR-SM140 Tripod Планината Прстен од Haoge е дизајниран за Tamron 35-150mm F/2.0-2.8 Ди III VXD A058 Објектив за Sony E-Планината ;Сигма 100-400mm f/5-6.3 генералниот ДИРЕКТОРАТ за OS HSM Објектив за Canon EF Планината и Nikon F Планината Леќа (Не Одговара Sony E-Планината).Тоа карактеристики Arca-компатибилен dovetail која ќе ви овозможи прикачите вашата објективот на Топката Главата, Стегач или Панорама Раководител на Arca-Швајцарски стандард.Се задржани 1/4" и 3/8" завртка дупки на дното за прикачување објективот на tripod директно.Вграден отвор за врвца за носење.На LMR-SM140 Tripod Планината Прстен од Haoge е дизајниран for Tamron 35-150 mm F/2-2.8 Ди III VXD A058 Објектив за Sony E-Монтажа и Сигма 100-400mm f/5-6.3 генералниот ДИРЕКТОРАТ за OS HSM Објектив за Canon EF Планината и Nikon F Планината Леќа.Компатибилен со:.Tamron 35-150 mm F/2-2.8 Ди III VXD A058 Објектив за Sony E-Планината.Сигма 100-400mm f/5-6.3 генералниот ДИРЕКТОРАТ за OS HSM Објектив за Canon EF Планината и Nikon F Moun (Не Одговара Sony E-Планината). ( Забелешка : тоа не може да се користи за други леќи ).

Главните карактеристики

Избор на клиент