.

.

Griben Автомобил Метал Налепница Пар Decal 60128

Griben Автомобил Метал Налепница Пар Decal 60128

DEN 180.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјали : Никел + Chrome / Примарна Боја : Сребро Огледало Хром.За 15.2 x 1.0 cm (5.98 x 0.39 инчен).Производство : DETAILKOREA (направени во кореја).Количина : 2 BUC (Пар). 0.3 mm Дебелината е многу тенка, вистинските метал налепница.Detailkorea Griben Автомобил Метал Хром Пар Налепница Decal Вистински 100% Нов Бренд "Бренд Griben" е метал налепница дизајниран од страна. ※ 0.3 mm Дебелината е многу тенка, вистинските метал налепница. ※ Ве молиме проверете го упатството пред да се поврзани со тоа.Материјали : Никел + Chrome Количина : 2 ПАРЧИЊА Дебелина : за 0.3 mm многу тенки Производство : DETAILKOREA (направени во кореја) Висока прецизност, Стилски дизајн ※ Мерки на претпазливост. ♠ Имаат ист бидете сигурни да проверите на големината пред да купите. ♠ Имаат ист поради тоа е многу тенок метал налепница. (дебелина : 0.3 mm) Кога со приложување може да рипувате. (Ве молиме да бидете Внимателни) ♠ имаат ист не закачите на нерамни површини. ♠ Имаат ист дознаете како на употреба на производот. (Погледнете видео) ♠ имаат ист Агол е остар, ве Молиме проверете го упатството пред да се поврзани со тоа. ♠ Имаат ист тоа не е рециклираат. ※ Гаранција Во случај на еден оштетени претходните 3 месеци, ве молиме испратете ни фотографија на оштетениот производ.Ние ќе потврди превозот повторно по фотографија на оштетениот производ.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време. (Ако сакате промет на големо и промет "Капка Превозот", ве молиме испратете порака.) "DETAILKOREA" сопственост на дизајн.Неовластено копирање или употреба забрането.Ние искрено веруваме дека вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви проблеми, ве молам дозволете ми да знам.

Главните карактеристики

Избор на клиент