.

.

TOMALL 3D 3.0 Т Хром Алуминиум Легура на Задните Трупот Амблем Значка Decal за Сите Автомобили Вратата Фендер Браник Налепница на Логото Метал Модифицирани 3.0 Т Зафатнина Д

TOMALL 3D 3.0 Т Хром Алуминиум Легура на Задните Трупот Амблем Значка Decal за Сите Автомобили Вратата Фендер

DEN 153.36

Пристапност
Во достапна форма

Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. ▶ Не се користи налепница, кога автомобилот е жешко. ▶Не се применуваат на дожд или врнежлив ден, што ќе влијае на ефектот.Примена : тело на сите автомобили.Има добри топлина и ладно отпор, силни и цврсти, трајни без degumming, и може да се користи за подолго време.Answer : ___________________________ NOTE : 1.0 Т хром-обложено алуминиум легура багажникот на логото значка applique е направен од алуминиум, и 3.0 Т хром-обложено алуминиум легура багажникот на логото значка applique е направен од алуминиум и 3.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : Алуминиум легура материјал.Големина : 6.Врати, тело, од страна на крилја, багажникот, итн.✔ Високо Квалитетни Материјали - Оваа 3 D 3.0 Т логото никогаш нема да згаснат., да се направи вашиот автомобил да изгледа ладилникот. ✔ Замена на Делови - Многу автомобили треба да биде заменет поради стариот и носи задниот браник, кој е исклучителна логото на автомобилот.Тоа е најдобро да не се изложуваат на сонце во рок од 24 часа.0 Т логото никогаш нема да згаснат.СОВЕТИ : - При користење : ▶ не восок автомобил една недела пред да се користи налепница.И употребата на единствени 3 M мешани назад лепак го прави тоа имате добри топлина и ладно отпор, силни и цврсти, трајни и не ќе degummed, и може да се користи за подолго време. ✔ Дојде и Купи - пакетот содржи 1 Pcs 3.Восок ќе го направи налепница не се лепливи. ▶Не миење на возилото во рок од една недела по примена на филмот.

Главните карактеристики

Избор на клиент