.

.

2 Пакет Занаетите Мајка на Бисер Лажица, 7 Инчен ЧЕТКА Кавијар Лажица со Декоративни Полжав се Справи и да се Одрази Сјај, Ситно рачно изработени Инкрустирани Школка

2 Пакет Занаетите Мајка на Бисер Лажица, 7 Инчен ЧЕТКА Кавијар Лажица со Декоративни Полжав се Справи и да се

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична 7 Инчен Лажица Сет.Изработени од 100% мајка на бисер, добро полиран со прекрасен сјај, служат utensil помага за подобрување на услугите на специјализирани храна со елегантен презентација.Совршена Големина Школка Кавијар Лажица : 7 x 1 инч, служат десерт поставите нудат прекрасен вкус и искуство.Деликатна Служат Лажица.Овална форма и декоративни полжав се справи со рефлектира светлина дизајн.На мешање на коските лажици вклопуваат во двете неформални и формални прилика.Мајка на Перл Лажици.На дегустација лажици се идеална за кавијар, јајце, џем, јогурт, исто така, достапни за нега на кожата креми, серуми, и маски.Прекрасна Премиум Подарок.Јајцето лажици се совршен подарок или на маса амбиент за кавијар партија, свадба, Ден на Мајката, Божиќ итн.Сет од 2 Рака Занает Мајка на Бисер Кавијар Лажица, 7 Инчен Премиум ЧЕТКА Лажици Порции Кавијар Беж 100% рачно изработени Направен од висок квалитет на мајката на бисер Процес : Прирачник за полирање + пломба Разновидна боја и стилски дизајн Вклопува со сите теми на било прилики Димензии : Должина 7 x Ширина 1 инч, совршен за работа како и џем лажици јогурт и маса décor Пакет Содржина : 2 парчиња Лажици природен школка лажица, домот со прекрасен сјај, одличен избор за да им служи на кавијар, јајце, сладоледи, кафе, чај, applesauce, џем и да се задржи оригиналниот вкус.

Главните карактеристики

Избор на клиент