.

.

Кристал На Светлина Малина Лимонада, 12-Четвртиот 1.8-Унца Канистер (Пакување Од 2)

Кристал На Светлина Малина Лимонада, 12-Четвртиот 1.8-Унца Канистер (Пакување Од 2)

DEN 1514.40

Пристапност
Во достапна форма

Секој Кристал На Светлина Канистер Содржи 6 2-Четвртиот (6-2 Литар) Пакети.Не содржи Кофеин и е со Ниско ниво на Натриум.Кошер Производ и Глутен Слободни.Секој Кристал на Светлина 8 унца (237 ml) Порција Содржи 5 Калории.Кристал на Светлина се претвора водата треба во водата ќе ви се љубовта.Тоа што се преобразува обична вода со прекрасен овошни вкусови и интригантна чаеви.Секоја голтка е совршен начин за да го освежите, обнови и да ги задоволи својата жед за нешто друго.

Главните карактеристики

Избор на клиент