.

.

PEGATEC Отсечени Тркала 3 инчен Сечење Дискови 25 Пакети со Складирање Кутија Сите во Еден Сечење и Тркала за Агол Брусилки Ултра Тенок Отсечени Дискови

PEGATEC Отсечени Тркала 3 инчен Сечење Дискови 25 Пакети со Складирање Кутија Сите во Еден Сечење и Тркала за

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

PEGATEC SCISSORSHAND СЕРИЈА.Врз основа на разликата помеѓу еднонасочна струја и наизменични струи, дејството на обичните сечење тркала на литиум-напојува tools ќе се намали сечење ефект и работниот век на сечење дискови.ВИСОКО КОМПАТИБИЛНИ & ТРАЈНИ И СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ - мелење тркало е компатибилен со сите агол брусилки со 1/4-инчен ножеви, и може да издржи 20,150 ВРТЕЖИ во минута и 80 M/S, овозможува сечење на дискови за да се постигнат оптимални перформанси многу агол брусилки.PEGATEC SCISSORSHAND може подобро да дејствува на литиум електрични агол брусилки, во исто време се одржуваат сите напредокот на обичните агол брусилки.Врз основа на разликата помеѓу еднонасочна струја и наизменични струи, дејството на обичните сечење тркала на литиум-напојува tools ќе се намали сечење ефект и работниот век на сечење дискови.За време на сечење процес, лепило ќе падне во времето наместо на затнување, обезбедување на острината на сечење.Тоа може да се намали од не ' Рѓосувачки Челик киселина-отпорни челик, алатка челик, со висока затегнувачка структурни челик, алуминиум, алуминиум бакар, крути пластични, PVA, Бетонски Тули.SUTIABLE ЗА НОРМАЛНО & ЛИТИУМ TOOLS - PEGATEC 's најновите SCISSORHAND серија е одлична технолошки иновации.PEGATEC SCISSORSHAND може подобро да дејствува на литиум електрични агол брусилки, во исто време се одржуваат сите напредокот на обичните агол брусилки.Покрај тоа, GREENTITAN 3 инчен сечење дискови е патентирана материјал односот кој има одлични перформанси надмине нормални дискови повеќе од 50%.Доаѓањето на PEGATEC SCISSORSHAND е чекор напред технолошки иновации.Доаѓањето на PEGATEC SCISSORSHAND е чекор напред технолошки иновации.Кога GREENTITAN 3 инчен отсечени тркала се користи во комбинација со литиум електрични агол мелница, тоа може да го намали моќ на косата и одржување на електрична енергија за складирање.СИТЕ ВО ЕДЕН СЕЧЕЊЕ - PEGATEC SCISSORHAND сечење и тркала за агол мелница се постигне вистинска целосна сечење, тоа има одлична своите перформанси и навремено топлина дисипација. 50% ПОДОБРУВАЊЕ на работењето - PEGATEC SCISSORHAND серија сечење тркало беше усвоен BSF лепило увезени од Германија.

Главните карактеристики

Избор на клиент