.

.

Нога Massager Ролери, да се Излечи Нога Лак Болка, Олеснување на Нога Fasciitis, Нога Масажа Алатка

Нога Massager Ролери, да се Излечи Нога Лак Болка, Олеснување на Нога Fasciitis, Нога Масажа Алатка

DEN 936.00

Пристапност
Во достапна форма

✦【Високо-квалитетни материјали】 : Силен, издржлив и без мирис, помага да се подобри циркулацијата на крвта во нозете и води здрав живот. ✦【Големи подобрувања】 : Два валјаци со ноктите се обезбеди факултативна висок интензитет на масажа. ✦【Релаксираат вашите нозе】 : Смирува и ја олеснува болката предизвикана од трчање, одење, џогирање, итн. ✦【Совршена големина】 : 28.5 * 13.5 * 3 cm, која може да се одржи двете нозе и е доволно мал за да се чуваат или се спакувани во една мала торба. ✦【Biped Масажа】 : Работа на вашето биро, гледајте ТЕЛЕВИЗИЈА или да се релаксираат.Зошто да изберете нашите производи?Тема : Природно : Изработени од природни букови дрва, силна и невкусна.На нога масажа ролери е дизајнирана според древниот принцип на рефлексологија.Мала големина, може да го поддржи нозе, лесно за чување или стави во мала торба.Промовира циркулацијата на крвта.Идеален за болка и релаксација.Тоа е идеален подарок за канцелариски работници, студенти, постари лица и други.Големина на : 28.5 * 13.5 * 3 cm Контактирајте со нас на : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вашите потреби и исполнување.Ние секогаш ги поддржуваат нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас што е можно побрзо!.

Главните карактеристики

Избор на клиент