.

.

Возвишеност Џорџтаун Rosette со Право Раце Portofino Лост, Премин - 2.375, Живот Месинг

Возвишеност Џорџтаун Rosette со Право Раце Portofino Лост, Премин - 2.375, Живот Месинг

DEN 3600.00

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Премиум квалитет од Носталгични Склад.Комплетен сет вклучувајќи Latch 2 3/8 инчи стандард назад во собата.Лесна инсталација, само со шрафцигер.Стандард вратата дебелина опсег е 1-3/8-Инчен да 1-3/4-Инчен.Копчиња е исто така достапно. 10-Годишно механички и заврши гаранција.Опис на производот Едногласно избран како израз на tasteful елеганција, на Џорџтаун во животот месинг прави дискретни, но дворци изглед.Додадете Portofino Лост со своето елегантно arched дизајн за истакнат уште волшебна изгледа.Сите Возвишеност производи се создадени од цврста (не позлатен) кован месинг.Од Производителот Едногласно избран како израз на tasteful елеганција, на Џорџтаун во животот месинг прави дискретни, но дворци изглед.Додадете Portofino Лост со своето елегантно arched дизајн за истакнат уште волшебна изгледа.Сите Возвишеност производи се создадени од цврста (не позлатен) кован месинг.

Главните карактеристики

Избор на клиент