.

.

G Chroma Колекција Гимнастик Очила сет од 6, 9.5 оз Јасно Premiun Пијалок-опрема за Сода Сок Кокс Пиво Вода Пијалаци Iced-чај, Двојно старомодна Чаша Совршен за Вечера Партии Ба

G Chroma Колекција Гимнастик Очила сет од 6, 9.5 оз Јасно Premiun Пијалок-опрема за Сода Сок Кокс Пиво Вода

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа Chroma Колекција поставите има гроздобер геометриски дијамант аспекти кои се рефлектираат и refract поставен светлина.Совршен партија декорација или одличен подарок за било кој повод, како што се Божиќ, Свадба, Годишнина, Housewarming, Булчински Туш, и многу повеќе.Рачно изработени со висок квалитет на Води-слободен стакло.Тие се дебели, тешки, цврсти и издржливи.Машина за миење садови безбедно.BPA free, Доведе слободни, PFOA слободни и PTFE слободни.Овој сет на гроздобер очила е традиционален геометриски дијамант аспекти кои се рефлектираат и refract поставен светлина.Оваа Колекција е совршен за виски, разни коктели, мешани пијалаци, безалкохолни пијалоци слично, iced пијалаци, iced чај, млеко, вода и пиво, како и.Класичен дизајн варијации се око-catcher на секоја маса и може да се комбинираат со различни внатрешни работи стилови.Сите од нив се изградени во Доведе слободни стакло и сите се машина за миење садови безбедно, што ги прави погодни и за професионална и домашна употреба.Донесе секојдневен луксуз во вашиот живот и да уживаат во оваа прекрасна hobnail пиење очила.Брилијантно рака-направена во стакло, секое парче доаѓа гарниран со гроздобер геометриски дијамант текстура модели за уникатен изглед.Уживате во сите ваши омилени пијалоци во модерно дизајнирани за пиење очила.Овие Европската ретро стил пиење очила се идеални за секојдневна употреба или повеќе празнична прилики.На стакло ќе леле вашите гости кога послужување пијалоци и коктели за секоја маса.

Главните карактеристики

Избор на клиент