.

.

(1) Црна Allison Пренос Duramax Амблеми Значки Одговара за Silverado 2500HD 3500HD (Црна, Црвена)

(1) Црна Allison Пренос Duramax Амблеми Значки Одговара за Silverado 2500HD 3500HD (Црна, Црвена)

DEN 1322.40

Пристапност
Во достапна форма

Димензија : 7.2 инчен должина * 1 инчен ширина.Пакетот вклучува : 1 PC allison duramax Значки.Материјал : Премиум Автомобилски ABS/PC.Приложите Со 3 M лента за подобро прилепување.Инсталација : Чиста и сува површина пред апликација,Едноставно тргни исклучите заштитен слој на двојно двострано лента,им Овозможи на налепница за да целосно да се исуши за 48 часа пред изложување на тоа да се влага/вода. (1) Црна Allison Пренос Duramax Амблеми Значки.

Главните карактеристики

Избор на клиент