.

.

Mocsicka Зима Божиќ Позадина Снег Шума Сјајот Светлата Патека Фото Позадина 7x5ft Snowfall Bokeh Зима Замрзнат Снег Сцена Backdrops за Деца Детска Фото Кабина Реквизити

Mocsicka Зима Божиќ Позадина Снег Шума Сјајот Светлата Патека Фото Позадина 7x5ft Snowfall Bokeh Зима Замрзнат

DEN 421.20

Пристапност
Во достапна форма

★Материјал : Тенок Винил Позадина(професионална фотографија крпа). ★Големина : 7ft x 5ft(2.2 m ширина x 1.5 м височина), погоден за Божиќ, Нова Година. ★Карактеристики : Висока резолуција, Компјутерот печатен, Не е лесно да исчезнат, Боја верност, Силен уметнички ефект стерео смисла. ★Пакување : 1x pc позадина, објект испратено од укината, Ниска температура пеглање на задната површина со пареа железо може да се отстрани браздата. ★Идеален за Божиќ, Нова Година, спортски фотографија, роденден, деца и adults.By на начин, ако ви треба било обичај (големина, слика, текстот), ве молиме не двоумете се да ме контактирате во било кое време пред да купувате!.Добредојдовте на Mehofoto Позадина Продавница!За Материјал : Професија фотографија платно(тенки винил) 1.Може да биде укината и Лесни 2.Погоден за внатрешна фотографија. 3.Може да биде суспендиран на валканите делови со партал, но не се мијат. 4.Тоа е погоден за роденден, бебе туш, свадба, семејство фотографија и така натаму.За Користење : 1.Со употреба на фотографски стојат, клипови и светлина, на слика се подобри. 2.За семејна фотографија, Користење на лента да се држиме позадина на ѕидот. 3.Подобро е да се задржи некои од далечина, кога ќе се земе слики.За прилагодено : Ние може да понуди личен кориснички позадина на малку екстра трошоци за вас.Ако сакате да обичај било позадина,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Кориснички позадина ќе бидат испратени до вас за 3-5 дена по препорачана express.Ве молиме имајте во предвид : 1.Брчките поради пакет, можете да железо или пареа тоа. 2. Поради различни компјутерски монитор, не може да биде малку боја разлика.Почитувани Клиенти : Доколку имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Вашите сугестии ќе ни се направи да стане подобро.Нека ви се повеќе задоволни.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент