.

.

Автоматскиот Автомобил Полнач за MagLite ARXX205 ARXX205K Маг 12V запалка приклучок за Полнач

Автоматскиот Автомобил Полнач за MagLite ARXX205 ARXX205K Маг 12V запалка приклучок за Полнач

DEN 294.96

Пристапност
Во достапна форма

100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Автомобил Моќ Полнач/Адаптер.DC Влез 12-24 V;DC Излез.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Главните карактеристики

Избор на клиент