.

.

Одговара за Garmin Edge 130 GPS Случај Заштитник Маска, Шарени Меки Силиконски Заштитни Случај Браник Ракав Школка Додатоци за Garmin Edge 130 GPS Велосипед Компјутер (Жолт)

Одговара за Garmin Edge 130 GPS Случај Заштитник Маска, Шарени Меки Силиконски Заштитни Случај Браник Ракав

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со Garmin Edge 130 GPS Велосипед Компјутер.Направени од високо квалитетна мека и мазна силиконски материјал во црно да се совршено да се вклопи и заштита на вашиот уред од нечистотии, прашина и гребнатини.Издржливи случај обезбедува максимална заштита од гребнатини, паѓа, шокови, капки и испакнатините.Маска обезбедува не-се лизга на зафат на вашиот Garmin Edge 130, како и брза и лесна инсталација на велосипед.Силиконски случај е лесен и компактен; земете насекаде со вас за кратко возење на вашиот град велосипед или за подолго возење на планински велосипед.Карактеристики : Материјал : Мека TPU Сосема Нов Висок Квалитет го Прават од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита за да се Спречи Гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн Овој Случај е направен од TPU, тоа е издржлива и Обезбедува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.Компатибилни Уреди : Одговара за Garmin Edge 130 GPS Пакет вклучуваат : 1pcs Силикони Случај Покритие за Garmin Edge 130 GPS.

Главните карактеристики

Избор на клиент