.

.

Тема Зап Ii Замена Совет Тема Zapper и се Топи Нишка со Еден Допир, Идеална за Завршување на Мушка Ткаење Проекти (4)

Тема Зап Ii Замена Совет Тема Zapper и се Топи Нишка со Еден Допир, Идеална за Завршување на Мушка Ткаење Проекти

DEN 246.72

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетот замена : оваа тема зап II замена совет е замена на пен главата, брзо замена, едноставна операција, ќе не го одлага ништо.Парична казна изработка : оваа тема зап II замена на врвот е направен од волфрам жица, на врвот на перото е тенка, можат подобро да ви помогне да положба, да се заврши исклучителна занаетот.Компактен и лесен : оваа тема зап II замена совет е многу компактен, кога тоа не се применува, тоа не заземаат позиција на страна, да се зачува простор.Пакет Содржина : 4 парчиња тема зап II замена совети.тоа може да ја задоволи вашата секојдневна употреба и замената потреби.Упатство за употреба : по користење на тема зап II замена совети, кога волфрам жица на пен nib не е целосно ладење, допирање на предмети на кожата или ќе предизвика scald.на волфрам жица на пен nib станува мека и лесно да ги деформира по греење.затоа, ве молиме да ги покрие пенкало капа кога не е во употреба за да се спречи тоа од се скршени и не можат да бидат применети нормално.Предности : Компактен и пренослив, не заземаат јачината на звукот, лесно да го замени на работата чекори, те спаси многу работи.Квалитет на материјалот : нишката зап II замена совет е направен на квалитет на волфрам жица, греење побрзо, можете брзо да осигурач, прецизното позиционирање, заштеда на време.Карактеристики : Материјал : Волфрам со вжарено Боја : како на фотографии е прикажано Големина : како слики покажуваат Пакет содржина : 4 Парчиња тема зап II замена совети Забелешка По користењето на производот, кога волфрам жица на пен nib не е целосно ладење, допирање на предмети на кожата или ќе предизвика scald.На волфрам жица на пен nib станува мека и лесно да ги деформира по греење.затоа, ве молиме да ги покрие пенкало капа кога не е во употреба за да се спречи тоа од се скршени и не можат да бидат применети нормално.Ве молиме да се исчисти crumbs по пен nib е запален и се стопи.Посочи делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент