.

.

Мала Големина 1pcs Тексас Издание Амблем Значка Цртичка Инструмент-Таблата Замена За Silverado ((Хром Црвена))

Мала Големина 1pcs Тексас Издание Амблем Значка Цртичка Инструмент-Таблата Замена За Silverado ((Хром Црвена))

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 2 инчен должина.Пакет се Вклучени : 1 Pc Тексас Амблем.Лесно Да Се Инсталира - Со Лепило Влошки За Назад.Многу Висок Квалитет - Автомобилство ABS. 3 D дизајн, одличен квалитет, рѓа доказ и водоотпорен,никогаш нема да згаснат.Висок Квалитет На Грб За Да Одговараат На Вашиот Автомобил.

Главните карактеристики

Избор на клиент