.

.

SAMIORE 6-24V 24V 12V да 5V USB Чекор Надолу Модул DC-DC Конвертор Телефонскиот Полнач за во Автомобил за Напојување на Модулот Ефикасност 97.5% Buck

SAMIORE 6-24V 24V 12V да 5V USB Чекор Надолу Модул DC-DC Конвертор Телефонскиот Полнач за во Автомобил за Напојување

DEN 1008.00

Пристапност
Во достапна форма

SAMIORE 6-24 V 24 V 12 V да 5 V USB Чекор Надолу Модул DC-DC Конвертор Телефонскиот Полнач за во Автомобил за Напојување на Модулот Ефикасност 97.5% Долар.Време на испорака : 6-16 дена со посебна линија за САД,8-30 дена од редовните пост за Светот.Ако тоа не е примен во рамките на одредено време,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL да ви послужи.Време на испорака : 3-8 дена.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Верувам дека нашата слатка услуга ќе ги задоволи вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент