.

.

TUO Santoku Нож 7 инчен-Готвач Јапонски Нож Азија Нож-германски Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Јапонски Секира Суши Нож-Ергономски G10 се Справи со Подарок Кутија-Нас

TUO Santoku Нож 7 инчен-Готвач Јапонски Нож Азија Нож-германски Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Јапонски

DEN 670.80

Пристапност
Во достапна форма

Донесување на Посебен Фалсификувани High-carbon Нерѓосувачки Челик со Високо-технолошки Вакуум Топлина лекување и Азот ниски температури Калење, Осигурува Екстремни Сила, Флексибилност, Издржливост, и Максимална ефикасност.И овие Ножеви се Рака Полиран на 16-18 степени по страна Направи Секој Нож Исклучително Остри за широк спектар на Кулинарски Задачи и Двете Големи и Мали и Станува Најважен за Секоја кујна.TUO е Млад, Но Страсна и Креативни, Па Ние нема да застанеме Тука.Нашата крајна Мисија е да се Направи TUO Стане Меѓународно Популарен Бренд преку Постојано Истражување и Adventuring.И Со своите Премиум Исклучителна Пакување Кутија го прави тоа Стана Идеален Избор за Фестивал или Роденденски Подароци. ????????【Жилет Остар Раб】Работ е Страна, Наострен од Високо-квалификувани Нож smiths во 16-18 Степени по Страна, што го Прави Секој Нож Остар Жилет за Сечење со Леснотија и Ефикасност.Нејзините веројатно најдобар избор кога ќе може да ги задржиме еден нож во вашата кујна.Yangjiang Историјата на Нож Одлуки може да се Проследи наназад до Повеќе Од 1,400 Години.

Главните карактеристики

Избор на клиент