.

.

Callaway 24 Supersoft Жолто - Вредност (ААА) Одделение - Рециклирани (Користи) Голф Топки

Callaway 24 Supersoft Жолто - Вредност (ААА) Одделение - Рециклирани (Користи) Голф Топки

DEN 703.20

Пристапност
Во достапна форма

Callaway Supersoft е еден од најпопуларните топки за години, со голфери кои им се допаѓа толку многу што нема да игра нешто друго.Сега ние сме во комбинација неверојатна маска, основни и лет технологии да се направи тоа дури и подобро.

Главните карактеристики

Избор на клиент