.

.

Millgoing Рачката на Вратата се Справи со Сатен Никел Заврши, 10 Парчиња Современа Приватност Пред Влез за Право & Лево, Брановидна Keyless Модерна Тенок Рачки за Дома Плакар

Millgoing Рачката на Вратата се Справи со Сатен Никел Заврши, 10 Парчиња Современа Приватност Пред Влез за Право

DEN 4053.12

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Инсталирате на вашиот lockset во флеш.Сите што ви треба е вратата и шрафцигер!Нема потреба за професионални вратата fitters, можете да го направите за себе!.ПРИЛАГОДЛИВИ LATCH - На latch се вклопува 2-3/4" и 2-3/8" backsets или 1-3/8" и 1-3/4" дебела врати.Едноставен и флексибилен.ВНЕСУВАЊЕТО ВЛЕЗ - се Вклопува и во право се Вклопува 1-3/8-инчен и 1-3/4-инчен дебели врати.Заклучување на вратата со копче за спалната соба, пред вратата и канцеларијата на вратата.

Главните карактеристики

Избор на клиент