.

.

ZSP Згусне Гумени Брод - 3 Лице Сплав Кајак Преносни Рибарски Брод Гумени Кајак за Возрасни и Деца кренат Спорт Кајак Кану Брод (Големина : 2people)

ZSP Згусне Гумени Брод - 3 Лице Сплав Кајак Преносни Рибарски Брод Гумени Кајак за Возрасни и Деца кренат Спорт

DEN 333.60

Пристапност
Во достапна форма

2 MMBearing тежина : 300 KGMaterial : еколошки висока густина PVCWeight : 5 KGSuitable за публиката : возрасни✿Здраво!добредојдовте на нашата продавница!Вие сте добредојдени да ги споделите вашите повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.Ако не сте areceived објектот и не може да се следи пакет рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ние исто така, обезбеди ефективна гаранција за производите ќе го купите, така што може да се купи со доверба.Ако не сте задоволни со нашата маскирна кајак,ве молиме да бидат слободни да контакт.☀Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, ви благодариме за вашата поддршка.Дебелина : 1.Обично, тоа трае од 15 до 30 дена и за превоз.➽Tips Decorative предмети кои не се вклучени во екранот на производот фотографии.➽Ако ви треба други модели, ве молиме контактирајте ме, ние се чуваат различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница да check The времето за испорака е 15-25 дена, и превозот метод е утврдена од страна на вашата земја/регион.

Главните карактеристики

Избор на клиент