.

.

iFCOW Постоечкиот Ѕид Полица Висок Сјај Сива 23.6x9.3x1.5 МДФ

iFCOW Постоечкиот Ѕид Полица Висок Сјај Сива 23.6x9.3x1.5 МДФ

DEN 1507.20

Пристапност
Во достапна форма

Акции на локалните склад, од 3-7 работни Дена Брза испорака.Ние не сме во можност да брод на Алјаска и Хаваи.Овој стилски ѕид екранот полица е замислена да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива систем на монтирање, овој ѕид полица е лесно да се инсталира и да служи како совршено место да се одржи на предмети како што се награди, книги, колекционерски предмети, накит, итн.Оваа решетката е направен на квалитетот саќе МЕДИЈАПАН и метална рамка, која е стабилна и издржливи.Овој приказ полица е погоден за повеќето оркестарот и се врти празен ѕид во дизајн функција!.

Главните карактеристики

Избор на клиент