.

.

Wantdo Жените Планина Водоотпорен Ски Јакна Windproof Дожд Јакна Зимска Топло Маскирани Грб

Wantdo Жените Планина Водоотпорен Ски Јакна Windproof Дожд Јакна Зимска Топло Маскирани Грб

DEN 1917.36

Пристапност
Во достапна форма

Оваа издржлива и функционална водоотпорен дожд јакна доаѓа во повеќе стандардни големини и бои за обичај се вклопуваат.Дизајниран со олеснување во умот, оваа планина јакна за жените има 5 пространа џебови Можете да го носат на вашиот паричник, телефон, и копчињата безбедно со овој дожд грб во вашиот отворено авантури.000 мм, оваа зима грб ќе ви ги целосно суви.

Главните карактеристики

Избор на клиент