.

.

LLLD Ѕид Монтирани Облека Сушење Рек Простор Алуминиум Хармоника Стигнале Сушење Решетката за Перење Соба/Бања Кула Лесно да се Инсталира (Големина : 70cm)

LLLD Ѕид Монтирани Облека Сушење Рек Простор Алуминиум Хармоника Стигнале Сушење Решетката за Перење Соба/Бања

DEN 2959.68

Пристапност
Во достапна форма

Ѕид Виткање Облека Сушење Рек - Еколошко Решение за Облека Drying From деликатна рака-washables да секојдневниот товари, оваа Облека Перење и Сушење Рек нуди удобен и енергија-заштеда на решение за воздух-сушење.Не е само добро за животната средина, но исто така се добри за вашиот паричник.Разноврсна Рек : Корисно за воздух за сушење за да се избегне брчки кога отстранување на облека од фен, да ги задржи на алишта и крпи уредно организирани; разноврсна како бања пешкир багажник, базен област крпа багажник, сушење полици за перење, перална организаторот.Она што Ќе Добиете : Еден ѕид виткање облека сушење управување со инсталација hardwares, 24hours/7 дена пријателски услуги на клиентите, 100% безусловна наплата или враќање, ако квалитет проблем.Компактен со Големи Сушење Простор : Ѕид монтирани и расклопна проширување со дизајн за макс простор за заштеда на енергија, само се прошири кога воздух за сушење.За разлика од традиционалните машина фенови кои може да се намали, се водат, и да го скратат векот на облека, на количка за сушење рек суши облека нежно, помага за одржување на квалитетот на облека за подолго време.Покрај тоа, се направени од издржлив Простор алуминиум, rustproof и долго-траен, одговара за внатрешна и надворешна употреба.Долготрајна ИЗДРЖЛИВОСТ : Направен од здрав Простор алуминиум, совршен за внатрешна и надворешна употреба, без да се грижиш рѓа; одлични за тешки влажни џемпери, облека, фармерки и крпи.Притисни назад кога не е во употреба.Со оваа количка за сушење багажник, без електрична енергија е потребна за воздух за сушење.Само проширување на рек кога ќе треба да сува облека.Нашата Служба за корисници тим се однесуваат нашите најдобри напори за да се овозможи најдобро можно решение за купувањето Во рок од 24 Часа.Неговиот ергономски дизајн овозможува лесно се отвораат и затвораат.

Главните карактеристики

Избор на клиент