.

.

FOMIYES 2 Парчиња Врти Шминка Складирање Кутија Мрзливи Сузан Фах 360 Плочата Козметички Шминка Четка Ротирачки Цилиндар Организаторот за Бања Суета Контра Блузи

FOMIYES 2 Парчиња Врти Шминка Складирање Кутија Мрзливи Сузан Фах 360 Плочата Козметички Шминка Четка Ротирачки

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

за украсување канцеларија, дома, хотел, училиште или било каде треба едноставно решение за складирање.Ефикасно пенкало точка од кршење и паѓа.Оваа ставка беше направен на убав материјал, кои се цврсти и издржливи.Ова е една од добар избор за пријатели и семејства за да ја прати како подарок, но исто така и за компанијата сувенири.Оваа класифицирани складирање кутија може да ги зачувате вашите канцелариски материјал, козметички или било какви други дребулии.Опис На едноставни практични пен носителот дизајниран со rotatable стил, кој е издржлив и корисни.Одлична алатка да се одржи на сите вашиот канцелариски или шминка алатки на едно место!Место разни предмети, како што се пенкала, моливи, владетели и многу повеќе во овој цилиндар.Чувајте ги вашите биро простор чисти, уредни и организирани.Тие ќе бидат корисни асистент за да ги организирате вашите работа.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : Пластика.- Големина на : 14. 00 X14. 00 X12. 70cm/ 5. 50 X5. 50 X4. 99inch.- Оваа ставка беше направен на убав материјал, кои се цврсти и издржливи.- Ефикасно пенкало точка од кршење и паѓа.- Оваа класифицирани складирање кутија може да ги зачувате вашите канцелариски материјал, козметички или било какви други дребулии.- за украсување канцеларија, дома, хотел, училиште или било каде треба едноставно решение за складирање.- Ова е една од добар избор за пријатели и семејства за да ја прати како подарок, но исто така и за компанијата сувенири.- Боја : Бела.- Големина : 14x14cm.Пакет Вклучувајќи 2 x Складирање Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент