.

.

Спорт-Brella Обратно-Brella заштитен фактор 50+ Прилагодливи Чадор со Универзална Менгеме

Спорт-Brella Обратно-Brella заштитен фактор 50+ Прилагодливи Чадор со Универзална Менгеме

DEN 1404.00

Пристапност
Во достапна форма

Се ПРИЛАГОДУВА НА СЕКОЈ АГОЛ : 4-начин, 360-степен зглобот и 2 притисни копчето шарки им овозможува на Обратно-brella да се прилагоди на секој агол, да го блокира сонцето.Придава на двете тубуларна и квадрат површини.Капата се протега 40" x 42" кога се отвори.UPF 50+ ЗАШТИТА.5% од UVA и UVB светлина за да и помогнат на кожата безбедно.Капата се протега 3.Кога се отвори, на Редовна големина крошна опфаќа 40 x 42 инчи и XL големина мерки 44 x 44 инчи.Кога свитканите надолу, чадор мерки 3.5"" широк и 36"" висока.Набори надолу за компактен транспорт во појавување на торбичката.Кога се отвори, на Редовна големина опфаќа 40 x 42 инчи.8 фунти, па тоа може да се земе било каде.Солиден крошна покрие нема да рипувате или солза; тешки-должност универзална менгеме се поврзува на плоштадот и тубуларна површини и обезбедува безбедна се одржи на торби за голф, колички, плажа столици, или дури и bleachers.Дали гледате вашиот омилен плеер трчаат поле или трошење ден на плажа, на Обратно-brella нуди брзо поставување на заштита од сонце.Спорт-brella Обратно-Brella нуди заштита од сонцето за било отворено авантура.На Обратно-Brella погодно набори во компактен за носење, мерење само 1.На UPF 50+ заштита блокови 99.

Главните карактеристики

Избор на клиент