.

.

Агенда 2022 Излет 2022-2022 Неделен Месечен Планер од јануари 2022 до декември 2022,8.3х5.8,2022 Излет Совршен за Планирање(А5) Организатор (Боја : Кафена, Облик : Авто-Пополнување)

Агенда 2022 Излет 2022-2022 Неделен Месечен Планер од јануари 2022 до декември 2022,8.3х5.8,2022 Излет Совршен

DEN 1022.64

Пристапност
Во достапна форма

ИЗБРАНА:Планирање Страници Флексибилни Покрие Месечните Јазичиња Брз Референтни Информации Годишен Преглед Празници Забелешка Страници Контакти Твин-жица Обврзувачки двострани Внатрешниот Џеб Празен Етикета.Се користи за детални дневни планови, активности, итн.Дневен план, може да биде кодови, исто така, може да биде кратко, само-мониторинг секој day Self-пополнување функција : можете да се пријавите тука за работи што планирате да направите секој ден.[Планирање] Нашата агенда е од јануари 2022 до декември 2022.НЕДЕЛЕН:Неделно шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ.

Главните карактеристики

Избор на клиент