.

.

Kucoele 20Pcs 10x10x2.5 Инчи Пита Кутии со Прозорецот Бела Кукла Кутии за Пакување на Пити Кукла Muffins Крофни и Колачи

Kucoele 20Pcs 10x10x2.5 Инчи Пита Кутии со Прозорецот Бела Кукла Кутии за Пакување на Пити Кукла Muffins Крофни

DEN 621.12

Пристапност
Во достапна форма

КОЛИЧИНА И ГОЛЕМИНА : ќе добиете 20 PCS бела пита кутии и секоја кутија measures10x10x2.5 инчи, што е доволно количество за да ги споделите со роднини и пријатели.ЈАСНО ПРОЗОРЕЦ : Секој Kucoele кукла кутија е дизајниран со прозорецот, со што се овозможува да се покаже-исклучување на вашиот вкусни печива, исто така, им помогне одржите вашиот десерт далеку од прашина или воздух.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ : Kucoele тесто кутии се направени од здрав и еко-пријателски картон, здрав и дебел да се одржи до вашиот десерти во добар начин.АВТО-ПОП ДИЗАЈН : за Разлика од традиционалните десерт кутии, Kucoele кукла кутии се дизајнирани да се отворат кога ширевте да се соберат во само секунди, лесен за употреба и чување.ПОВЕЌЕ намени : Kucoele бела пекарница кутии се совршени за пакување пити, кукла, muffins, крофни или други големи пасишта и може да биде украсена со налепници и панделки, како внимателен и евтина подарок за секоја прилика.

Главните карактеристики

Избор на клиент