.

.

2 x 3D Domed Силиконски Лепенки Decals Италија Националните италијанското Знаме Автомобил, Мотоцикл Шлем F 13

2 x 3D Domed Силиконски Лепенки Decals Италија Националните италијанското Знаме Автомобил, Мотоцикл Шлем F 13

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ - налепници се произведени од Високо-Квалитет на Винил - произведени во Германија.Горниот слој кој ги опфаќа налепници е направен од 3 D domed не-токсични смола со 100% УВ заштита.КРЕАТИВНИ & ПРЕКРАСЕН БРЕНД : Ние се карактеризира со дизајн, квалитет и стил!Ниту една друга компанија етикета нуди како трајни налепници кои можат да го издржат тешките временски услови за години како производи на Biomar Лаборатории!Ви благодариме за изборот на нас.ИСПОРАКА СОДРЖИНА : 2 парчиња Domed Налепници.Совршен за Auto, Автомобил, Мотоцикл, Шлем, Велосипед, Камион, Автобус, Дома, Телефон, Таблет, Лаптоп, и секаде на друго место сакате.Погодна за отворен и затворен услови!Тие можат да се применат на било чиста и рамна површина.Гаранција за повеќе од 8-10 години, кога инсталирање на налепници правилно!.НЕ постои РИЗИК - Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, само нас контакт и ќе добие целосна наплата.Нема апсолутно никаков ризик за вас, ако цел сега!Ние нудиме на нашите производи со 100% висок квалитет и гаранција за парите назад. 3 D налепници направен од висок квалитет на полиуретан систем. 100% UV заштита.Високо квалитетни ПВЦ фолија.Овие налепници може да биде ставен на стакло, метал, кожа, пластика, силикони, картон, алуминиум.Силно лепило површината на филмот е гаранција за висок квалитет и долготрајна врска.На налепници мора да бидат залепени на мазни и чисти површината !На налепници не можат да бидат залепени на не-мазна површина !Тоа е потребно дека ќе ја исчистите површината на која нашите налепници ќе се стави со чист памук или волнени крпа.Откако во прилог, на налепници трае многу долго време.Пакетот вклучува : 2 парчиња Налепница, 100% Нови.

Главните карактеристики

Избор на клиент