.

.

Bling Автомобил Додатоци Одговара forHonda е 10 Генерација Спогодба 2018-2021,3 D Кристал Knob Покрие Applique Капак (сопирачките, Декоративна Рамка + Мултимедијални knob Капак )

Bling Автомобил Додатоци Одговара forHonda е 10 Генерација Спогодба 2018-2021,3 D Кристал Knob Покрие Applique

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Хонда Спогодба Accessories Fit for Honda е 10 Генерација Спогодба 2018-2021 (ве Молиме идентификувајте модел и годината пред купување).Продажба на објекти : Мултимедијални knob капак( 2 PC/set) сопирачките, декоративна рамка (1 PC / set).ДИЗАЈН : Дизајниран и направен според вистинска возило, која одговара на позицијата совршено.Направи вашиот автомобил да изгледа повеќе луксузен, и видлив.Лесен за инсталација : инсталација ќе не боли оригиналниот автомобил Дел, оставајќи никаква трага кога искинати off.

Главните карактеристики

Избор на клиент