.

.

Најдобар Избор Производи Електрична Енергија Лифт регулируема Облегалка Масажа Стол, Прилагодлив Мебел за Назад, Lumbar, Нозете w/ 3 Позиции, USB Port, Топлина, Cupholders, Лесна

Најдобар Избор Производи Електрична Енергија Лифт регулируема Облегалка Масажа Стол, Прилагодлив Мебел за Назад,

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

СИГУРЕН УДОБНОСТ : Овој сестран моќ лифт регулируема облегалка стол е совршен избор за mainstay во вашиот простор за живеење, со вграден-во cupholders дека се овозможи понатамошно lounging погодност.МОЌ ЛИФТ ДИЗАЈН : Оперативен овој стол е направен лесно со прилагодување функции кои работат на притискање на едно копче; лесен-за-стигне до копчето на страната ви овозможува да го навалите напред или recline.МАСАЖА + ТОПЛИНА : Опремен со далечинскиот управувач и 3 масажа начини на кои целната вашиот назад, lumbar, бутовите и долниот дел на нозете на висок или низок интензитет, плус 2 топлина прилагодувања кои зрачат топлина од lumbar област.SAFE ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 38"(L) x 33"(W) x 40"(H); ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : 330 кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент