.

.

Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Закачалка/Бања Бања Pendant позлатени Двојно Рек Ѕид Виси Лесно да го Инсталирате, за Тоалет Тоалет и Бања

Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Закачалка/Бања Бања Pendant позлатени Двојно Рек Ѕид Виси Лесно

DEN 787.20

Пристапност
Во достапна форма

Тоа изгледа многу нови, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги зачувувате и сув вашиот крпи, но исто така можете да додадете контакт на стилот за вашата бања.Доволно простор : решетката е здрав и издржлив и може да се смести цело семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент