.

.

Мини Налепница Печатач Машина - Пренослива Безжична Џеб Печатач за iPhone,Android Телефон,Windows,Разноврсна за Печатење на Лого,Белешки,Списание,Листата на Кодови

Мини Налепница Печатач Машина - Пренослива Безжична Џеб Печатач за iPhone,Android Телефон,Windows,Разноврсна

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Bluetooth конекција,компатибилен со Android телефон,iphone,лаптоп,таблет,десктоп.Џеб големина(3.3x3.3x1.5 инчен),забава, дизајн : Hawk eye копчето,јастреб, устата е и еден печатач за заклучување и магнет,импресионира и вашиот личен и професионален живот.Преземете Poooli печати Стан од Apple store и Googleplay,уредување на текстови,lables,студија белешки,честитки со изгради-во emojis шаблон и да ги печатите преку Poooli Стан.Поддршка хартија тип : Poooli термички налепница,Poooli термичка хартија.Машина со Големина на : 83*83*38.5mm.Net Тежина : 165g.Резолуција : 203dpi.Систем за Поддржано : Windows и Android & i OS.Хартија Тип : Термичка Хартија & Термички Налепница.Конекција : Bluetooth(4.0 верзија или над)/USB.Текст : 5 V,2 A.Напојување : 1000m Ah Литиум Батерија.Ширина на хартијата : 57mm(2.3 инчен).Хартија во Ролна Дијаметар : 30мм(1.2 инчен).Печатач x 1. Жолта Магнет x 1. Прирачник за корисникот x 1. Печатач, Хартија x 1. Полнење преку USB Кабел x 1. Текст За Уредување И Печатење.Слика Уредување И Печатење.Emojis & Белешки & Листи Шаблони.Функција & Шаблони Задржи Ажурирање.Печатач x 1 Жолта Магнет x 1 Прирачник за Корисникот x 1 Печатач, Хартија x 1 Полнење преку USB Кабел x 1. Текст За Уредување И Печатење На Слика Уредување И Печатење Emojis & Белешки & Листи Шаблони Функција & Шаблони Задржи Ажурирање.

Главните карактеристики

Machine Size:
83*83*38.5mm
Избор на клиент