.

.

ГЕРМАНСКИ ЗНАМЕ ЕВРА ЗНАЧКА ЗА БМВ, МЕРЦЕДЕС, ПОРШЕ, ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ ИЛИ GTi 1.8 Т - ОРИГИНАЛ

ГЕРМАНСКИ ЗНАМЕ ЕВРА ЗНАЧКА ЗА БМВ, МЕРЦЕДЕС, ПОРШЕ, ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ ИЛИ GTi 1.8 Т - ОРИГИНАЛ

DEN 669.60

Пристапност
Во достапна форма

Произведени во Германија.Лепило Поддршка.Вистински Значка и НЕ Винил Налепница.Може Да Се Справи Со Екстремни Временски Услови.Супериорен Квалитет. - Спорт вашиот возење со нашите германски Знаме обоени значка со лепило стап поддршка за автомобил, камион, или ништо (може да се справи со тешки екстремни временски). Големина на : 2.5 1.5 x во - Тешко значка/Не се флексибилни - оригинал германски Знаме Трки Значка од 1998 година! - Вистинска detail HAUS ОЕМ значка амблем. - Произведени во Германија! -ЗНАЧКА НЕ се КАЖЕ detail HAUS НА ТОА.

Главните карактеристики

Избор на клиент