.

.

TUOYR Младите Поместена Компресија Кошула Вест Rib Градите Заштитник Фудбал, Бејзбол

TUOYR Младите Поместена Компресија Кошула Вест Rib Градите Заштитник Фудбал, Бејзбол

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 4-рампа со високи перформанси ЕВА пена обезбедува екстремни заштита од влијанието и триење.Премиум влага-wicking компресија ткаенина оптимизира удобност и breathability.Поместена компресија шок guard вест, совршено заштита : ребра,гради и collarbones.Мала тежина и подебели влошки заштита на децата телото за време на вежба за да се избегне повреда; ракави резервоарот врвот им овозможува на децата да уживаат во неограничен број на активности.Совршен за голман,фудбал,кошарка,рагби,бејзбол,макбаскет, хокеј, бејзбол, airsoft и сите други контакт екстремни спортови.

Главните карактеристики

Избор на клиент