.

.

Unroasted Кафе Грав - Колумбиската кафе 6 lb - Зелено кафе грав -Еден Потекло Кафе

Unroasted Кафе Грав - Колумбиската кафе 6 lb - Зелено кафе грав -Еден Потекло Кафе

DEN 862.80

Пристапност
Во достапна форма

Unroasted Кафе Грав 6 Lb Еден Потекло Кафе Колумбиската 100% .Кафе Varetial : Кастиљо Naranjal (100% Арабика Кафе) / Изми и сушење на сонце.Зелено Кафе, зрна кафе Арабика со АРОМА на Чоколадо Белешки и Ванила.Печено свој кафе да се свој вкус и уживајте - свежо печено кафе доо. 100% гаранција за квалитет.Едноставно кликнете на ДОДАДИ во КОШНИЧКА сега и цел твое денес!!.Печено кафе од Apia/ Risaralda.Мали висока планина кафе селото, кој се наоѓа во централно на Колумбиската Кафе Оска (културно наследство на човештвото) и заштитени од страна на трите национални паркови, има многу посебни климатски и геолошки услови за одгледување на специјалност кафе.Се одгледува во еколошки Висока Планина, собрани од страна на рака, во својата оптимална моментот на зрелост, влажни изми, сонце-сушени Увезени и дистрибуиран од страна на Andina Дистрибутери.

Главните карактеристики

Избор на клиент