.

.

ММА Grappling Поднесување Атарот за самоодбрана Обука BJJ Jiu Джицу Борење Пракса Dummies (Стои 5 FT / 60 in ) - UNFILLED

ММА Grappling Поднесување Атарот за самоодбрана Обука BJJ Jiu Джицу Борење Пракса Dummies (Стои 5 FT / 60 in

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

100-процентно - Густа Ткаенина подобро од Платно. ????ММА Спортот има Разновиден целосно moveable раце и нозе, одлична за Grappling & Поднесување обука. ????Идеална Големина и Тежина - Нашите борење пријатели се изработени од платно Фармерки и дојде unfilled, се Максимална големина од 60 инчи (5 FT) долго и може да биде исполнет до ( 85 кг ).Нозете и рацете се совршена должина за grappling. ????Grappling Dummies е високо квалитетна алатка наменета за оние обука во мешани Боречки вештини. ????Ставовите на своите колена и лакти, така што може да се подготви и квартал позиција/ желка позиција и sprawl позиција постапки. ????Ако лицето кое и да било прашање со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на клиентите услуга 24/7. ????Атарот е специјално дизајниран за да ви даде чувство како ќе се борат со вашиот противник додека се практикуваат како што се Фрли удари, директно снимки, точка удари, примки, uppercuts, клоци, коленото штрајкови и многу повеќе во овој пакет. ????Најдоброто нешто е што можете исто така да го пополнете овој атарот лесно со било резервни крпа на располагање.Тоа е сосема лесно да се пополни како што има zip куќиште на задната страна и каде што е потребно.Препорачливо е да биде исполнет (идеално) со рендан.

Главните карактеристики

Избор на клиент