.

.

kaaka 1 Пар Пламен - Автомобил Надворешноста Огледало Налепница - Модерен Личен и Смешни Шема - Авто Возило Надворешноста Дополнителна Декорација Decal Додаток Сребро 18cm

kaaka 1 Пар Пламен - Автомобил Надворешноста Огледало Налепница - Модерен Личен и Смешни Шема - Авто Возило

DEN 48.48

Пристапност
Во достапна форма

Висок-квалитет : Направен од високо-квалитет МИЛЕНИЧЕ материјал,вода доказ и згаснат доказ.Тема : Пламен.Идеален за луѓе кои се во потрага модни трендови.Лесен за Инсталација : Само лепило дека тоа е многу лесно да се залепете ја налепницата.Лесно да се Отстрани : Лесно да се примени и се отстрануваат без остатоци или оштетување на површината. 18cm Големина : 19cm x 4cm/7.48. Спецификации : Дизајниран со пламен шема, светли и живописни бои.Лесно да се инсталира, не му наштети на автомобил боја.Совршен налепница за покривање на гребење или дамка на автомобил површината.Може да се користи во место со мазна и чиста површина, како што се худ, врата, моторот покритие, rearview огледало, браник, итн.Тоа е само-лепило, влага доказ и се отстранува.Рефлексивни материјал, направи вашиот автомобил да изгледа кул и посебни.Точка Име : Автомобил Налепница Стил : Мода Материјал : ПЕТ Рефлексивни Материјал Количина : 1 Лист Прилики : Подарок, DIY, Авто Оркестарот, итн Карактеристики : Пламен Дизајн, самолепливи, Автомобил Оркестарот, Лесен за Употреба, Отстранлив 18cm Големина : 19cm x 4cm/7.48" x 1.57" (Прибл.) 30cm Димензии : 30cm x 6cm/11.8" x 2.36" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Лист на Автомобил Налепница.

Главните карактеристики

Избор на клиент