.

.

Гама BALLHOPPER EZ Патување Тенис Топката КОЛИЧКА

Гама BALLHOPPER EZ Патување Тенис Топката КОЛИЧКА

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

ТЕНИС ЗАФАТ ГОЛЕМИНА : N/A, БОЈА : N/A. Гама Топката Хопер EZ Патна Количка : новата Гама EZ Патна Количка е многу лесен количка специјално дизајниран за Наставно-Pro кој патува меѓу места, и сериозен играч или тенис клуб во потрага за мобилни топката превозникот.EZ Патување Кошничката Вреќа отстранува лесно во под 5 секунди.Виткање количка, засилен со патентирана крстот се подготвуваат под топката торба, облоги и продавници во својата сметководствена случај со прилагодливи рамо, рака.EZ Патна Количка е крајната преносни количка!Треба да помогне да се Најде одговори во Тенис Купувачи Водич.

Главните карактеристики

Избор на клиент