.

.

Samsung Galaxy Tab S7 Wi-Fi, Мистик Црно - 512GB

Samsung Galaxy Tab S7 Wi-Fi, Мистик Црно - 512GB

DEN 278.40

Пристапност
Во достапна форма

PC ПЕРФОРМАНСИ.ТАБЛЕТА ПРЕНОСЛИВОСТ : се Трансформира вашиот таблет во PC искуство со " De X режим и факултативниот keyboard1 со проширена trackpad. (Тастатура се продава одделно).ЗАБАВА, НАДГРАДЕНИ : Искуство cinematic гледање во вашите раце со поголеми раб до раб прикажува, TFT LCD екран и четири звучници подесени од AKG со Dolby Atmos опкружувачки звук.РЕДИЗАЈНИРАН S PEN се ВКЛУЧЕНИ : Со подобрување на 9ms пенкало латентност, редизајниран S Pen може да се контролира презентации, земете белешки и mark up трудови без никаков напор.ПРОМЕНА на НАЧИНОТ НА кој ЌЕ се ИГРА : се Донесе конзола игри насекаде Wi-Fi конекција е достапна со извонредно екран и Bluetooth-от контролер.2.ПОЛНЕЊЕ БРЗО.МОЌТА НА ЧАСОВИ : Оди, за неколку часа на едно полнење, и назад до 100% со брзо полнење USB-В порта.Се ФАТИ И да се ПОВРЗЕ : Одлична светлина и јасност со широк 13 MP и ултра-широк 5 MP двојна назад, и 8 MP пред се соочуваат со камери.Се ФАТИ И да се ПОВРЗЕ : Одлична светлина и јасност со широк 13 MP и ултра-широк 5 MP двојна назад, и 8 MP пред се соочуваат со камери.СИНХРОНИЗАЦИЈА И ИСПРАТИ ОД СЕКОЈ ПРОСТОР : Sync до повеќе уреди и двојно надолу на вашиот to-dos со Галакси Јазиче S7|S7+ Wi Fi.Користете го како жариште, додадете го вториот безжична екран за вашиот КОМПЈУТЕР и да се создаде споделување на-подготвен содржината сите одеднаш.Лесно да ги синхронизирате и да го споделат со компатибилен Samsung уреди.ВЕЛАТ ДЕКА NETFLIX.ЗАПОЧНЕТЕ СТРИМИНГ "Здраво Bixby.Започнете стриминг." Netflix сега поддржува Bixby глас, така што можете да почнете да стриминг веднаш со гласовна команда.Се продава одделно.Контролорот се продава одделно.Батеријата може да се разликуваат во зависност од мрежата на животната средина, користење на обрасци и други фактори.Netflix стриминг членство потребно.Netflix стан и содржината достапност може да варира во зависност од државата.Стил : S7 Таблет | Големина : 512 GB | Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент