.

.

24V DC да автомобил 12V Моќност Конвертор Чекор Надолу за да 5A 40W Напојување на Модулот, DC Трансформатор 15-40V Влезови

24V DC да автомобил 12V Моќност Конвертор Чекор Надолу за да 5A 40W Напојување на Модулот, DC Трансформатор

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

24 V да автомобил 12 V моќност конвертор DC-DC чекор надолу модул 1А 1.5 A 2 A ,Излезна моќност 12 W 24 W 36 W 40 W по желба.IP67 заштита ниво,Супер водоотпорен, влага-доказ, шок-доказ, со подобар дисипација на топлина ефект.Добра компатибилност, широко се користи во ДОВЕДОА автомобил прикажува, надзор камери, рутери, мрежна опрема, пренослив алатки, опрема за контрола и разни напон 12 V апликација опрема.Алуминиум легура школка, смарт чип, таписерии и компактен, меѓународни кислород-free) бакарна core жица.Линија должина : 15cm, нето тежина : 45g, не-оптоварување тековната : 35m A. 24 V да автомобил 12 V моќност конвертор DC-DC чекор надолу модул 1А 1.5 A 2 A ,Излезна моќност 12 W 24 W 36 W 40 W по желба.

Главните карактеристики

Избор на клиент