.

.

Јенки Свеќа Голема Тегла Свеќа, Сина

Јенки Свеќа Голема Тегла Свеќа, Сина

DEN 1888.80

Пристапност
Во достапна форма

Се релаксираат со базен со поглед на океанот само надвор дланки.со грациозен белешки од морска сол, светла растенија, и допир на островот овошје.Сместен во идеална стаклена тегла со капак за да се зачува мирис; пренослив етикета за сопствен изглед.Curated состојки и премиум восок испорача чисти, во согласност соба-пополнување арома.Екстра долг горат живот до 150 часа; 6. 6" високи x 4" дијаметар (22 оз. ).Природни влакна свеќа фитил испорачува најдобри горат за секој мирис. 100% рециклираат во партнерство со Terra Cycle.Оваа Јенки Свеќа Голема Тегла миризлива свеќа е идеалната големина за да се пополни празнината големи и мали со поканува, точно-на-животот мирис.Траен и до 150 часа, голем свеќа обезбедува долго горат за да додадете пријатна арома на вечера партии, мрзливи сабота и во една сезона е во вредност од мали моменти.На природни влакна фитил е исправи и училиштето од страна на рака, за да се обезбеди најдобар квалитет изгори.Благодарение на комбинација од внимателно curated мириси кои се направени со користење на квалитетни состојки од целиот свет и премиум восоци, овој голем Јенки Свеќа создава една убава атмосфера.Кутија Содржи : 1 x Голема Тегла Свеќа.

Главните карактеристики

Избор на клиент