.

.

WOWOW Пролет Кујна Тапа со Пред-Плакнење Повлече Надолу Sprayer, Комерцијални Месинг Тенџере Додатен Кујнски Мијалник Тапа со Палубата Плоча за Ресторан, Брусен Никел

WOWOW Пролет Кујна Тапа со Пред-Плакнење Повлече Надолу Sprayer, Комерцијални Месинг Тенџере Додатен Кујнски

DEN 3911.76

Пристапност
Во достапна форма

Две spouts може да се претвори во исто време. 【2 Проток на Вода Режими】Пред-Плакнење Sprayer глава нуди висок притисок моќен спреј за да биде рамна далеку храна остатоци, тоа може да остане отворен само со едно притискање на рачката и нема потреба да го одржи. 1x Инсталација спецификација.Stream mode за пополнување големи садови и тави во минути.Пред-плакнење млазницата може да остане на само со еден притиснете на тока се справи.Магнетни спојка рака да се задржи на спреј главата стабилна и да се спречи тоа од паѓање.Нема Тврда Вода и Скала.Нежен Допир со Прсти за да се Отстрани Скала и Калциум.Пред-плакнење sprayer обезбедува висок притисок на вода за чистење на дамки од.Квалитетна ABS Млазницата. 1x Ракавици.Пред-плакнење sprayer останува со еден притиснете на тока се справи, па вие не мора да се одржи, тоа секогаш.Две spouts може да се претвори во исто време, кои се надополни вашата кујна живот.Здрав, стабилен, и нема да дисторзии. 1x Пролет Кујна Тапа.5 m tucai вода црево за обезбедување квалитет, ракавици и така натаму. 1x монтажа додатоци.Лесна инсталација со себе без водоводџија.Лесно да се Чисти, да ги Задржи на Користење на Живот и Вода Стандард. 1x Топли и Ладна вода црева. 1x Палубата плоча. 【Услуги на клиентите】се Опфатени од 90-ден за слободни врати и 5-годишна гаранција.Дувачкиот кујнски мијалник тапа со брусен никел заврши рѓа, корозија, течење-отпорни, и обезбедува вода за безбедност и долг животен век.Тенџере додатен обезбедува непречено & благ тек, нема сензација. 【Практичен Дизајн】Висок лак 360° вртливата тапа обезбедува доволно простор за било кујна задача - чистење, полнење, итн.Два spouts може да вртливата околу 360 степени, што заштедува повеќе простор и го прави готвење поефикасно.Нема потреба да го зграби со рака, и можете да направите други работи со твоите слободни раце. 【Лесно да се Инсталира】1 или 3 дупка инсталација.【Солидна Месинг Изградба】тешки-должност тенџере додатен славина е направен од премиум солидна месинг и тежи 9. 90° прилагодливи еден справи со дизајн лесно да се контролира температурата на водата волумен и проток во исто време.Тие можат да работат во исто време и ротира околу 360° што го прави готвење поефикасно.Ние ви обезбеди детални инструкции, монтажа додатоци и алатки, вклучувајќи го поклопецот палубата плоча, 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент