.

.

Coleon Ariginallo Органски Зелен Кафе Грав за Губење на Тежината - го Зголемува Метаболизмот, Гори Масти, Суровини, Unroasted, без кофеин, Богата со Антиоксиданси - 350 g

Coleon Ariginallo Органски Зелен Кафе Грав за Губење на Тежината - го Зголемува Метаболизмот, Гори Масти, Суровини,

DEN 1221.60

Пристапност
Во достапна форма

Ariginallo Органски Зелен Кафе Грав (АА Плантажа) се 100% суровини, органски и необработени грав кои доаѓаат од природно се одгледува фарми и се подготвени во многу посебен начин за да се зачуваат виталните состојки.Ariginallo Органски Зелен Кафе грав помогне во губење на тежината, одржува крвниот притисок и го регулира шеќерот во крвта ниво.Ariginallo Органски Зелен Кафе грав се богат извор на антиоксиданси , Chlorogenic Киселина (CGA) кој помага во согорувањето стомак маст n ви помага да се изгубат тежина.Ariginallo Органски Зелен Кафе Грав го зголемува метаболизмот, се потисне апетитот и го подобрува имунолошкиот систем и природно detoxifies вашето тело.Ariginallo Органски Зелен Кафе грав ја подобрува циркулацијата на крвта, контрола на апетитот и придавам влогови на вашата кожа од внатре.Ariginallo доведува до вас премиум квалитет на органско кафе грав од еден потекло (АА Плантажа), кои се природни, сурови, необработени, и без кофеин зелено кафе грав, што ви дава примамливата арома и вкус на unroasted кафе грав.Нашите грав се природно се одгледува во фарми и се подготвени во многу посебен начин да се зачува сите нејзините витални состојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент