.

.

2 парчиња Креативни Телефон Украси Жени Мажи Мобилен Телефон Slings Телефон Приврзоци - Телефон за Рака

2 парчиња Креативни Телефон Украси Жени Мажи Мобилен Телефон Slings Телефон Приврзоци - Телефон за Рака

DEN 295.68

Пристапност
Во достапна форма

Тоа не може да се вашите мобилни телефони, но, исто така, може да биде добар украси.Овие таписерии телефон ремени ќе одговара на различни gadgets, како што се електроника додатоци, камера, мобилен мобилен телефон и други предмети.Овие телефон виси ремени се многу лесно да се инсталира и да ги отстраните.Направени од добар квалитет cinnabar материјали, трајни производи за употреба.На vermilion gourd декорација го прави телефонот lanyards повеќе убави и креативни.Description These се lanyards за мобилен телефон, кои се направени од добри квалитетни материјали, трајни производи за употреба.Исклучителна телефон ремени ќе одговара на различни gadgets, како што се електроника додатоци, камера, мобилен мобилен телефон и други предмети.На монистра се направи телефонот lanyards повеќе убави и креативни.Карактеристики - Боја : Светло Кафеава - Материјал : Cinnabar - Size : About13. 00 X1. 00 X1. 00cm/5. 11 X0. 39 X0. 39inch - Направени од добар квалитет cinnabarmaterials, трајни производи за употреба.- Овие таписерии телефон ремени ќе одговара на различни gadgets, како што се електроника додатоци, камера, мобилен мобилен телефон и други предмети.- На vermilion gourddecoration го прави телефонот lanyards повеќе убави и креативни.- Овие телефон виси ремени се многу лесно да се инсталира и да ги отстраните.- Тие не може да се вашите мобилни телефони, но, исто така, може да биде добар украси.Пакет Including2 x приврзоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент