.

.

MNNM Мрзливи Сузан Плочата Кабинет, од не ' Рѓосувачки Челик Зачин Ротирачки Организатор, Круг Ротирачки Складирање Багажник, Провизии Кујната Countertop, Црна/Бела/Зелен?

MNNM Мрзливи Сузан Плочата Кабинет, од не ' Рѓосувачки Челик Зачин Ротирачки Организатор, Круг Ротирачки Складирање

DEN 1130.40

Пристапност
Во достапна форма

●Голем капацитет за складирање : 26 cm (10 инчи) и 31 cm (12 инчи) во дијаметар, мал и голем капацитет, да ги задржи вашиот дом со цел и да ги задоволи вашите различни потреби. ●Високо-квалитетни материјали : ротирачкото зачин решетката е направен од метал, кои се отпорни на корозија и топлина-отпорни.Коло дизајн, нема мртви краеви, лесен за чистење. ●Мултифункционален простор : Мрзливи Сузан е кујната може да ви помогне да ги организирате и место на најчеста кујнски прибор, како мирудии, тегли, зачини, шишиња, итн., на countertop, tabletop или простор за складирање. ●Smart складирање : 360° мазна ротација, 2 менувачот, лесно да се сфати и да се движат, висока усна (2.3 инчи висок) може да се спречи предмети од паѓање додека ротирачки. ●Широк спектар на примена : не само мрзливи Сузан зачин багажник, но исто така и како козметички уред за складирање, пијалаци/закуски уред за складирање, многу погодна за бања, спална соба, канцеларија или било место што треба екстра tidying.Мрзливи Сузан плочата ја прави вашата кујна или дневна соба изгледа почисто отколку пред тоа.Отворен дизајн го прави предмети јасно на прв поглед и лесно да пристапите.На повисоки парапет може да се спречи предмети од испаѓање Мрзливи Сузан додека ротирачкото, и површина е обложена да го издржат два пати тежината на пластични плочата на пазарот.Со нетрпение очекувам да вашата откритие.Спецификација : име на Производ : Ротирачки Зачин Rack Color : зелена, црна, white Material : Нерѓосувачки steel Size : 26cm, 31cm Quantity : 1×Мрзливи Susan Notice : -големината е рачно мери, не може да биде грешка од 1-3 cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.-Овој производ содржи само ротирачкото зачин багажник, и не содржат други предмети во сликата.-Кога поставување и користење на мирудии, не пак на дното плоча брзо за да се избегне мирудии да биде фрлена надвор под дејство на инерција.

Главните карактеристики

Product name:
Rotating Spice Rack
Color:
green, black, white
Material:
Stainless steel
Size:
26cm, 31cm
Quantity:
1×Lazy Susan
Notice:
-The size is manually measured, there may be an error of 1-3 cm, please refer to the actual product. :
-This product only contains the rotating spice rack, and does not contain other items in the picture. :
-When placing and using condiments, do not turn the bottom plate quickly to avoid the condiments being thrown off under the action of inertia. :
Избор на клиент